אודות החברה

פרדיגמה הינה חברה פרטית שנוסדה ב-1992, המתמקדת במתן פתרונות ממוחשבים של מערכות מידע איכותיות לארגונים המטפלים בבני אדם הזקוקים לכך עקב מצבם הבריאותי.

לחברה למעלה מ-280 לקוחות שונים ברחבי ישראל, ומערכותיה מותקנות בארגונים גדולים, בינוניים וקטנים, ממשלתיים, ציבוריים ופרטיים.

מערכות החברה מופעלות מדי יום, 24 שעות ביממה, בשלוש משמרות ע"י אלפי אנשי מקצוע, תומכות בניהול המקצועי, התפעולי השוטף, ומסייעות בטיפול ביותר מ-25,000 בני אדם.

החברה יציבה ופועלת מעל 23 שנים, המובילה ובעלת הניסיון העשיר ביותר בתחום בישראל, ומקיימת קשרים הדוקים עם משרד הבריאות, משרד הרווחה, משרד המשפטים, משרד האוצר, קופות החולים ועוד.

כבר בשנות ה-90 נבחרה פרדיגמה ע"י אשל למחשב עשרות רבות של בתי אבות ציבוריים ברחבי ישראל. 

לאחר מכן נבחרה החברה ע"י משרד הרווחה למחשב את כל המעונות הפרטיים לטיפול באוכלוסיות מיוחדות.

באותה תקופה נבחרה החברה ע"י קופ"ח מאוחדת למחשב את רשת נוה עמית האחראית על בתי האבות של הקופה.

גם המרכז השיקומי הגריאטרי בית חולים בית רבקה של שירותי בריאות כללית בחר במערכת פרדיגמה. בהמשך וברבות השנים הרחיב את השימוש לעשרות רבות של משתמשים.

רשתות שונות של בתי אבות לסוגיהם בחרו בפרדיגמה למחשוב הבתים. ביניהן רשת עמל סיעודית, רשת קשת בתל אביב, רשת עידן בירושלים, רשת נאות אבי, רשת רמת טבעון, רשת מוריה, רשת גלבוע, רשת קוממיות, רשת רום גני זהב ועוד.

גם רשתות דיור מוגן מובילות בחרו במערכות פרדיגמה וביניהן רשת אחוזות רובינשטיין, רשת פרוטיאה, רשת מגדלי הים התיכון, רשת עולי מרכז אירופה-חיפה ועוד.

עשרות רבות של בתי הורים בקיבוצים בחרו אף הם בפתרון המקצועי של פרדיגמה.

רשימה מפורטת של לקוחות פרדיגמה מופיעה בדף "בין לקוחותינו".

החברה פועלת גם בארה"ב ובאירופה, ובעלת ידע מקצועי רחב על סטנדרטים ומגמות בתחום LTC.

פרדיגמה ממשיכה להוכיח את מחויבותה לקדם באופן שוטף ומתמיד את המערכות, שומרת על איכותן, מחדשת, משפרת ומוסיפה מנגנוני 'ערך מוסף' מקצועיים המשפרים את איכות הטיפול והגאווה המקצועית של המטפלים.