חזון החברה

פרדיגמה תמשיך להיות החברה המצטיינת והמובילה בישראל במיחשוב ארגונים לשהייה ממושכת (LTC) באמצעות השקעה ניכרת ומתמדת במחקר, פיתוח, יישום והטמעת מערכות ממוחשבות, תוך התמחות בכל אחד מהתחומים המקצועיים הרלוונטיים.

פרדיגמה תקדם, ותתמוך באירגוני LTC המגוונים, בתחומי עיסוקם, תספק להם מוצרים ושירותים עם ערך מוסף ייחודי, ותגרום ליעילותם ולהצלחתם העסקי, ובמקביל תביא לשיפור איכות הטיפול בדיירי אירגונים אלה והגברת רווחתם.

פרדיגמה תיצור סטנדרטים תפעוליים ומקצועיים חדישים אשר ישפרו ויתרמו לייעול העבודה, תקדם את האינטגרציהבין המטפלים ובינם לבין אירגוני בריאות אחרים, תביא לחיסכון ניכר של זמן ומשאבים, ותגביר את הרמה והגאווה המקצועית של משתמשי המערכות שלה.

פרדיגמה תהיה קשובה, אכפתית והוגנת ללקוחותיה מהם צמחה ונבנתה, ותעשה את כל שבאפשרותה לספק להם פתרונות מיחשוב עפ"י צרכיהם, תוך שמירה על אחידות וסטנדרטיות ותאימות לנוהלים, תקנות וחוקים רלוונטיים.

פרדיגמה תקיים ותספק מערך הדרכה והטמעה ומערך שרותי תמיכה ותחזוקה מקצועיים, מהירים, יעילים, אדיבים ופורים ללקוחותיה, ותחתור לשביעות רצון של כל אחד ואחד מלקוחותיה המשתמשים בצורה נכונה בפתרונות המיחשוב אותם היא מספקת.

פרדיגמה רואה בעובדיה את הנדבך העיקרי להצלחתה. חברה שעובדיה גאים להשתייך אליה, המעודדת עבודת צוות, יצירתיות, יוזמה ומצוינות, מאצילה סמכויות ודורשת אחריות. חברה המעניקה יחס חם, אפשרויות לפיתוח וקידום אישי ויוצרת לעובדיה סיפוק והנאה מעבודתם.